ČLÁNKY

Pavol Lukša: Čeladná je finančně zdravá. Uživí se u nás i drobní řemeslníci

Rozhovor Pavola Lukši pro Aktuálně.cz. Přečtěte si původní odpovědi na otázky redaktora a pod odkazem níže pak, co z toho vzešlo. Na počátku to byla žádost o rozhovor a odpovědi na zaslané otázky a následně se z toho uvaříli guláš.

Zneužití značky "Dobrá volba"

Značka "Dobrá volba" je značkou registrovanou a jakožto její vlastník jsem nedal souhlas s jejím užitím, žádnému uskupení v obci Sviadnov pro letošní komunální volby. Tedy uskupení Dobrá volba 2018 ve Sviadnově zneužilo této značky a užívá název "Dobrá volba" neoprávněně.

Noviny Dobré volby 2016

Přečtěte si rozhovor se současným starostou Pavolem Lukšou.
Zjistěte jaké volební priority má strana Dobrá volba 2016.
Přečtěte si názory obyvatel Čeladné.

Podpořte: Dokázal jsem, že to dokážu ...

Byl jsem na vrcholu svého amerického snu... A pak jsem spadl hubou na zem. O peripetiích mého osudu je právě příběh, jehož vydání můžete podpořit.

Stojí centrální zásobování teplem a teplou užitkovou vodou (CZT) ve Frýdlantu nad Ostravicí nad propastí?

Z vyjadřování zodpovědných členů Rady města Frýdlantu nad Ostravicí to ovšem tak nevypadá. Dle mínění vedení společnosti je nová koncepce jediná a správná. Je to dle nich logické a pochopitelné. Občané města závislí na tomto způsobu dodávek energií by však měli být anebo by měli začít být...

Zamýšlení nad přijímacími zkouškami na střední školy

S končícím dubnem a nadcházejícím květnem přichází období nejen úklidu příkopů u cest a potoků, ale i příprav na budoucí kariéru. Medii proběhl hlasitý humbuk o složitosti přijímacích zkoušek z matematiky na střední školy. Nejvtipnější příklad byl ten s traktorem a cílem vypočítat obvod a poloměr...