ČELADNÁ

Pavol Lukša: Čeladná je finančně zdravá. Uživí se u nás i drobní řemeslníci

Rozhovor Pavola Lukši pro Aktuálně.cz. Přečtěte si původní odpovědi na otázky redaktora a pod odkazem níže pak, co z toho vzešlo. Na počátku to byla žádost o rozhovor a odpovědi na zaslané otázky a následně se z toho uvaříli guláš.

Zneužití značky "Dobrá volba"

Značka "Dobrá volba" je značkou registrovanou a jakožto její vlastník jsem nedal souhlas s jejím užitím, žádnému uskupení v obci Sviadnov pro letošní komunální volby. Tedy uskupení Dobrá volba 2018 ve Sviadnově zneužilo této značky a užívá název "Dobrá volba" neoprávněně.

Noviny Dobré volby 2016

Přečtěte si rozhovor se současným starostou Pavolem Lukšou.
Zjistěte jaké volební priority má strana Dobrá volba 2016.
Přečtěte si názory obyvatel Čeladné.

Podpořte: Dokázal jsem, že to dokážu ...

Byl jsem na vrcholu svého amerického snu... A pak jsem spadl hubou na zem. O peripetiích mého osudu je právě příběh, jehož vydání můžete podpořit.

Zamýšlení nad přijímacími zkouškami na střední školy

S končícím dubnem a nadcházejícím květnem přichází období nejen úklidu příkopů u cest a potoků, ale i příprav na budoucí kariéru. Medii proběhl hlasitý humbuk o složitosti přijímacích zkoušek z matematiky na střední školy. Nejvtipnější příklad byl ten s traktorem a cílem vypočítat obvod a poloměr...

Problém českého pracovního trhu

Tak český pracovní trh má problém. Právě český pracovní trh doběhl dlouhodobě neřešený problém dehonestace českých zaměstnanců v globální ekonomice. V současnosti se nabízí 200 tisíc pracovních míst, která nelze obsadit. Pracují všichni, kteří chtějí. A proč? Mnohdy to není otázka ekonomické...